Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Komisarz Wyborczy w Białymstoku I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

  1. Krypno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie, Krypno Wielkie 9, 19-111 Krypno Kościelne:

1.

Danuta Bierdzio, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krypno Kościelne - Przewodniczący

2.

Małgorzata Kuć, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Krypno Wielkie - Zastępca Przewodniczącego

3.

Piotr Borysiewicz, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Długołęka - Członek

4.

Wojciech Borysiewicz, zgłoszony przez KW PARTIA KIEROWCÓW, zam. Długołęka - Członek

5.

Piotr Cylwik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu), zam. Długołęka - Członek

6.

Konrad Karpiński, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Krypno Wielkie - Członek

7.

Beata Kirpsza, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Krypno Wielkie - Członek

8.

Iwona Markowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ruda - Członek

9.

Dorota Molska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Ruda - Członek

10.

Urszula Pawluczuk, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Krypno Wielkie - Członek

11.

Elżbieta Szymulewska, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Kruszyn - Członek

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Świetlica "Warszawa" w Długołęce, Długołęka 49, 19-111 Krypno Kościelne:

1.

Katarzyna Karpińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krypno Wielkie - Przewodniczący

2.

Magdalena Borysiewicz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Długołęka - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Cudek, zgłoszona przez KWW KUKIZ15 DO SENATU, zam. Kruszyn - Członek

4.

Mateusz Kuć, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Krypno Wielkie - Członek

5.

Paulina Kwaśniak, zgłoszona przez KW PARTIA KIEROWCÓW, zam. Pieńki Borowe - Członek

6.

Iwona Lipińska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Bajki Zalesie - Członek

7.

Łukasz Nowicki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Długołęka - Członek

8.

Jolanta Smolik, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Krypno Wielkie - Członek

9.

Wiesław Snarski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Krypno Wielkie - Członek

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Świetlica wiejska w Zastoczu, Zastocze 29A, 19-111 Krypno Kościelne:

1.

Emilia Klicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krypno Wielkie - Przewodniczący

2.

Dorota Samojło, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Zastocze - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wanda Chludzińska, zgłoszona przez KW PARTIA KIEROWCÓW, zam. Góra - Członek

4.

Przemysław Dzienis, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Zastocze - Członek

5.

Andrzej Kondrakiewicz, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Krypno Kościelne - Członek

6.

Marzena Popowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Krypno Wielkie - Członek

7.

Maciej Wojno, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Krypno Kościelne - Członek

 

Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Krypno

Wytwarzający/odpowiadający: Jacek Malinowski - Komisarz Wyborczy w Białymstoku I

Data wytworzenia: 2019-10-07

Wprowadzający: Anna Markowska

Modyfikujący: Anna Markowska

Data modyfikacji: 2019-10-07

Opublikował: Anna Markowska

Data publikacji: 2019-10-07