Skład Obwodowej Komisji do spraw Referendum

                                                         Nr 1 w Krypnie Wielkim,

                                            adres siedziby komisji: Krypno Wielkie 9

 

 

  1. Irena Hodun - Przewodniczący Komisji – Długołęka - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
  2. Anna Rydzewska - Zastępca Przewodniczącego Komisji – Krypno Wielkie - osoba wskazana przez Wójta
  3. Emilia Klicka  - Członek Komisji – Krypno Wielkie - Partia Polityczna Polskie Stronnictwo Ludowe
  4. Krzysztof Szleszyński - Członek Komisji – Ruda - Fundacja Wolność i Nadzieja
  5. Jolanta Smolik - Członek Komisji – Krypno Wielkie - Partia Polityczna Sojusz Lewicy Demokratycznej
  6. Alicja Sienkiewicz-Dawidowska - Członek Komisji – Ruda - Partia Polityczna Prawo i Sprawiedliwość
  7. Iwona Mikiewicz - Członek Komisji – Krypno Kościelne - Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”
  8. Iwona Kobeszko – Członek Komisji – Krypno Kościelne - Fundacja Rozwoju Compliance
  9. Katarzyna Dziewiątkowska – Członek Komisji – Długołęka - Fundacja Szansa dla Gmin

  

 

                                                                                           Z-ca Przewodniczącego Komisji

                                                                                                  /-/ Anna Rydzewska          

 

Komisja rozpoczyna pracę w dniu 06 września 2015r. o godz. 5.00

 

 

 

                                         Skład Obwodowej Komisji do spraw Referendum

                                                                Nr 2 w Długołęce,

                                                   adres siedziby komisji: Długołęka 49

 

 

  1. Irena Roszkowska - Przewodniczący Komisji – Krypno Kościelne - Fundacja Rozwoju Compliance
  2. Monika Stankiewicz - Zastępca Przewodniczącego Komisji – Góra - Partia Polityczna Prawo i Sprawiedliwość                                                   
  3. Wawrzyniec Leszczyński - Członek Komisji – Długołęka - Partia Polityczna Polskie Stronnictwo Ludowe                          
  4. Justyna Hodun - Członek Komisji – Długołęka - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
  5. Barbara Bernadeta Szyszko – Członek Komisji – Długołęka - Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”
  6. Urszula Zimnoch - Członek Komisji – Długołęka - Fundacja Wolność i Nadzieja
  7. Eliza Bulej - Członek Komisji – Długołęka - Partia Polityczna Platforma Obywatelska RP
  8. Mateusz Hodun – Członek Komisji – Długołęka - Fundacja Szansa dla Gmin
  9. Wojciech Karol Klepacki – Członek Komisji – Rekle - osoba wskazana przez Wójta

 

 

                                                                                                           Przewodniczący Komisji    

                                                                                                            /-/ Irena Roszkowska

                                                                                                                                                  

Komisja rozpoczyna pracę w dniu 06 września 2015r. o godz. 5.00

 

 

 

                                        Skład Obwodowej Komisji do spraw Referendum

                                                                Nr 3 w Zastoczu,

                                                adres siedziby komisji: Zastocze 29A

 

  1. Dorota Purymska - Przewodniczący Komisji – Zastocze -Fundacja Rozwoju Compliance
  2. Joanna Żukowska - Zastępca Przewodniczącego Komisji – Krypno Wielkie - osoba wskazana przez Wójta
  3. Teresa Agnieszka Skobodzińska - Członek Komisji – Krypno Wielkie - Partia Polityczna Platforma Obywatelska RP
  4. Urszula Laskowska - Członek Komisji – Zastocze - Partia Polityczna Sojusz Lewicy Demokratycznej
  5. Magda Dziewiątkowska - Członek Komisji – Długołęka - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
  6. Agata Wyszyńska - Członek Komisji – Długołęka - Fundacja Szansa dla Gmin
  7. Karol Molski – Członek Komisji – Zastocze - Partia Polityczna Prawo i Sprawiedliwość
  8. Radosław Bagan – Członek Komisji – Zastocze - Stowarzyszenie „Optima Fide”
  9. Maciej Grygieńć - Członek Komisji – Krypno Wielkie - Fundacja Wolność i Nadzieja

 

 

                                                                                 Z-ca Przewodniczącego Komisji

                                                                                     /-/ Joanna Żukowska  

 

 

Komisja rozpoczyna pracę w dniu 06 września 2015r. o godz. 5.00

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Joanna Wojno - Kierownik Referatu Organizacyjnego

Wytwarzający/odpowiadający: Anna Markowska

Data wytworzenia: 2015-08-26

Wprowadzający: Anna Markowska

Data wprowadzenia: 2015-08-27

Modyfikujący: Anna Markowska

Data modyfikacji: 2015-08-27

Opublikował: Anna Markowska

Data publikacji: 2015-08-27