II etap naboru na księgową SP Długołęka

Protokół

z rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej z kandydatem spełniającym wymagania w ogłoszeniu o naborze na stanowisko pracy – Główny księgowy w Publicznej Szkole Podstawoej w Długołęce sporządzony dnia 22 września 2011r.

Komisja rekrutacyjna w składzie:

- Alicja Świsłocka – Dyrektor Szkoły

- Cezary Paweł Powichrowski – nauczyciel

- Monika Węglicka – nauczyciel

przeprowadziła indywidualną rozmowę kwalifikacyjną z Panią Agnieszką Zdanowicz, która spełniła wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko pracy – Główny księgowy w Publicznej Szkole Podstawowej w Długołęce.

                Po przeprowadzeniu rozmowy Komisja stwierdziła, że spełnia ona stawiane dla w/w stanowiska wymagania, posiada uprawnienia do wykonywania obowiązków Głównego księgowego – ukończonaWyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku – Rachunkowośc i Finanse w 2011, w 2005 odbywała staż w Urzędzie Gminy Krypno, w latach 2005 – 2009 pracowała jako młodszy referent i młodszy księgowy w Urzędzie Gminy w Krypnie i od 2009 w Publicznej Szkole Podstawowej w Długołęce oraz spełnia pozostałe wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko pracy – Głównego księgowego.

W związku z powyższym Komisja postanowiła o zatrudnieniu Pani Agnieszki Zdanowicz na stanowisko Głównego księgowego w Publicznej Szkole Podstawowej w Długołęce od dnia 23 września 2011r. na czas nieokreślony. Zakres obowiązków i wysokość wynagrodzenia określone zostaną przez Dyrektora Szkoły.

 

Protokół sporządziła Monika Węglicka

Metryka strony

Udostępniający: Alicja Świsłocka - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Długołęce

Wytwarzający/odpowiadający: Anna Markowska

Data wytworzenia: 2011-09-22

Wprowadzający: Anna Markowska

Data wprowadzenia: 2011-09-22

Data modyfikacji: 2011-09-22

Opublikował: Anna Markowska

Data publikacji: 2011-09-22